Dotace

Státní dotace na
tepelná čerpadla či fotovoltaiku

Pomůžeme vám získat dotaci na tepelné čerpadlo či fotovoltaiku. Neváhejte nás kontaktovat!

Dotaci vám vyřídíme na klíč

ZDARMA osobní konzultace

Dotace až 225 000 korun

Montáž nechte na nás

Aktuální dotační programy

Kotlíková dotace

Máte kotel na uhlí či dřevo a ručně přikládate?

Kotlíková dotace nově cílí na nízkopříjmové domácnosti, v nichž byl za rok 2020 průměrný příjem na jednoho člověka maximálně 170 900 Kč, tedy zdanitelné příjmy, důchody, vybrané typy dávek. Výdělky dětí a studentů do 26 let jsou posuzovány jako nulové a nebere se na ně zřetel, nicméně za každé dítě se navyšuje možný výdělek celé domácnosti.

Příklad: Dotaci si může nárokovat čtyřčlenná domácnost, kterou tvoří dva dospělí a dvě děti, přičemž rodiče, případně jeden z rodičů, za rok 2020 vydělali/vydělá maximálně 683 600 Kč čistého příjmu.

Podmínkou je, že původní zdroj tepla musí představovat starý kotel na pevná paliva, který nesplňuje emisní limity. Pak může výše podpory dosáhnout až 95 % z ceny realizace, avšak ne více než 180 000 Kč.

NOVÁ ZELENÁ ÚSPORÁM

Topíte elektřinou?

Nová zelená úsporám cílí kompletně na všechny domácnosti – na výši příjmů se nebere zřetel, rekreační objekty s trvalým pobytem osob a bytové domy.

Původní zdroj tepla musí představovat starý kotel na pevná paliva, který nesplňuje emisní limity, lokální topidlo či elektrické vytápění. Pak může výše podpory dosáhnout až 50 % z ceny realizace.

Výše dotace na tepelné čerpadlo s ohřevem vody činí 100 000 Kč, bez ohřevu vody činí 80 000 Kč.

Podporu mají i tepelná čerpadla vzduch/vzduch, jedná se o sumu 60 000 Kč a samostatná tepelná čerpadla pro přípravu teplé vody, suma je 45 000 Kč.

Postup získání dotace

Vše nechte na nás

Od energetické studie po fungování a vyplacení dotace. Celý proces zajišťujeme s precizností díky mnohaletým zkušenostem. Braňte si své soukromí a hlavně nervy.

SPOKOJENÍ klienti

Vaši důvěru jsme si museli zasloužit!

David Chládek
David Chládek
Skvělý strategický partner pro život ať už od energetických produktů až po finanční produkty
Aleš Sýkora (Ála)
Aleš Sýkora (Ála)
Vše ok.
Matej Petrášek
Matej Petrášek
Super firma, doporučuji
Filistajn
Filistajn
Děkuji za pomoc s pořízením fotovoltaiky. Skvělá práce
Martin Šimánek
Martin Šimánek
Firmu mohu jen doporučit, mohl jsem si vybrat z více dodavatelů a vysvětlili mi vše ohledně fotovoltaiky. Zvolil jsem firmu s českou technologií, instalace proběhla rychle, dotaci jsem dostal a vše šlape jak má 💪
Evergreen Shrub
Evergreen Shrub
Bez nich bych se ve výběru fotovoltaiky úplně ztratila 🙏
Max Clothes
Max Clothes
Velmi dobrá firma, ušetřil jsem na energiích nemalé peníze a mám garanci na 3 roky, takže se mi nemůže stát stejná věc jako třeba u bohemia energy

Chci cenovou nabídku zdarma od všech dodavatelů

Získáte cenovou nabídku přesně pro vaši nemovitost. Do 48 hodin se vám ozve náš konzultant a nezávazně s vámi probere ostatní náležitosti.


  DOPLŇUJÍCÍ INFORMACE

  Předmětné informace nám umožní rychlejší zpracování nabídky.
  Pokud je máte k dispozici, prosíme o vyplnění. Tyto údaje však nyní nejsou povinné. Když je nevyplníte, budeme Vás kontaktovat.

  JINÉ

  CENY ENERGIÍ SE STÁLE ZVYŠUJÍ, ZAČNĚTE BÝT SOBĚSTAČNÍ! 

  JE TO JEN OTÁZKA ČASU.